Skontaktuj się z nami

Postaramy się odpowiedzieć
na każde pytanie. Umówimy
spotkanie w przystępnym
dla Państwa terminie.

Zadzwoń lub napisz

TRAWERS Sp. j.
ul. Rzemieślnicza 23
62-081 Przeźmierowo

tel. + 48 61 654 03 80
fax + 48 61 654 03 90

mail


Nasze etykiety drukujemy łącząc techniki typografii, fleksografii i sitodruku, zapewniając znacznie wyższą jakość od standardowych wyrobów obecnych na rynku. Oferujemy:

• druk wielokolorowy (CMYK, Pantone),
• lakierowanie UV,
• złocenie na zimno i gorąco,
• tłoczenie,
• sztancowanie,
• laminowanie,
• wykonywanie hologramów,
• numerowanie i specjalne oznaczanie etykiet,
• druk na kleju i podkładzie.

Nowoczesne linie do druku etykiet Gallus EM-280 i Gallus ECS-340* oferują Państwu także dodatkowe możliwości.

Druk etykiet warstwowych typu peel-off.
Etykieta typu Peel-off to produkt dwuwarstwowy z różnymi pełnokolorowymi warstwami. Umożliwia zawarcie trzykrotnie większej ilości treści niż standardowa etykieta. Etykiety tego typu najczęściej są wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym oraz w promocjach i konkursach marketingowych.

Wykonywanie konkursowych zdrapek, losów, kuponów
Niejednokrotnie, szczególnie w przypadku akcji lojalnościowych czy promocyjnych niezbędne jest czasowe ukrycie indywidualnego kodu konkursowego. Stosuje się wtedy pokrycie pola numeracji specjalną farbą lub folią, która ulega usunięciu podczas procesu tarcia ostrą krawędzią (zdrapka), odsłaniając znajdujący się pod spodem druk bez jego naruszenia.

Specjalistyczne znakowanie wyrobów np. alfabetem Braille'a,
Technologia ta wykorzystuje promieniowanie ultrafioletowe i polega na drukowaniu lakieru przez specjalistyczne sito. Do atutów tej metody znakowania zaliczyć należy przezroczystość nadrukowywanych punktów alfabetu, co daje dowolność w umieszczaniu brajlowskiego napisu w wybranym miejscu opakowania. Sitodruk nadaje się też do produkcji na dużą skalę przemysłową i może być używany na różnych materiałach - folii, papierze i innych. Sposób ten został odpowiednio dopracowany - oferuje on dobrą stabilność wysokości punktu

Druk etykiet o wysokości nawet do 340 mm,

Produkcję etykiet z nadrukiem na kleju i z zabezpieczeniem przed podrobieniem Nasze innowacyjne technologie zostały opatentowane i wdrożone w wyniku realizacji projektu współfinansowanego przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007-2013

Nasze etykiety przeznaczone są do automatycznego, oraz ręcznego etykietowania, wykorzystywane w automatach ważąco-etykietujących, a także wielu innych specjalistycznych zastosowaniach.

 

link
streeparrowstreep
 
 
(C) 1999-2010 Copyright Drukarnia Trawers sp. j. | Polityka jakości | Advertus.pl